Obiady

Informacja o obiadach

ulica Szolc - Rogozińskiego

Uprzejmie informujemy, że w roku 2016/2017 cena jednego obiadu wynosi 6 złotych.

Warunkiem korzystania z obiadów jest wykupienie abonamentu miesięcznego lub opłacenie  z góry za wybrane dni.

Wpłaty za obiady przyjmowane są u intendenta w stołówce szkolnej zgodnie  harmonogramem płatności w danym miesiącu.

Odwołania obiadów przyjmowane są w sekretariacie szkoły lub u intendenta telefonicznie (22 643 20 33) lub osobiście w godzinach 8.00-9.00.

Obiad można odwołać najpóźniej w dniu jego wydawania – do godz. 9.00.

Odpisy obiadów na podstawie zgłoszonych rezygnacji dokonywane są w następnym miesiącu np. nieobecność na obiedzie w grudniu uwzględniona zostanie w styczniu.

Obiady wydawane są w godzinach 12.20 – 14.00

Prosimy o przygotowanie drobnych, najlepiej odliczonych pieniędzy.

ulica Hirszfelda

Żywienie prowadzi firma ZG Cocuus Zbigniewa Wałdykowskiego, prowadzącego ajencję stołówki w Liceum LXIII im. Lajosa Kossutha.

Każdy rodzic indywidualnie podpisuje umowę z firmą cateringową.

Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania regulaminu i właściwego zachowania się na terenie stołówki szkolnej.