Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Akademia Filmowa

Zajęcia Akademii Filmowej prowadzone są przez przeze mnie w tej szkole od kilku lat. Realizuję je  według autorskiego programu, który co rok podlega ewaluacji. Uczestniczyć w nich mogą uczniowie klas drugich w ramach zajęć artystycznych. Lekcje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, o czym świadczy duża liczba uczestników. Podczas zajęć uczniowie zdobywają wiedzę na temat  historii kina i z teorii filmu, by potem stać się świadomymi odbiorcami X muzy. W ramach lekcji powstaje szereg prac ( filmy, etiudy, prezentacje, reportaże, reklamy itp.), które dają uczniom możliwość artystycznej ekspresji tego, czego się nauczyli podczas zajęć. Zapraszam do sukcesywnego zapoznawania się z niektórymi pracami moich uczniów.

 

Aleksandra Dąbkowska


Przeżycia Billego Elliota - film Klaudii Sosny, klasa 2b

 

Reklama społeczna - Pomyśl dwa razy zanim napiszesz coś w internecie.


Warszawa - moje miasto.

 

Filmowa wersja bajki "Słowik i szczygieł" Ignacego Krasickiego.

 

Współczesna filmowa wersja bajki "Malarze" Ignacego Krasickiego.

 

Oskar i Róża.

 

Wisła

 

 


 

Problem otyłości:

1. Iza je w szkole.

2. Iza bardzo lubi...

3. Otyłość a choroby - część 1.

 

 


Promocja CLVIII LO

Uczniowie biorący udział w Akademii Filmowej przygotowali pod kierunkiem Aleksandry Dabkowskiej kampanię reklamową powstającego w naszej szkole liceum. Zdjęcia,do których pozowali uczniowie, nawiązywały do znanych filmów takich jak: James Bond, 50 twarzy Greya czy Rejs. 

Oto rezultaty działań uczniów:

  

Najciekawsze filmy uczniów wykonane w ramach projektów z informatyki.

1. Depresja.

2. Zwierzęta na ulicy.

3. Kropla deszczu.

4. WOŚP.

 


Ciekawa propozycja dla osób zastanawiających się:

Jak zostać aktorem?

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny zgadzasz się na ich stosowanie.  [więcej]