Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Informacje PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

na prośbę Minister Edukacji Narodowej przekazuję list, który Pani Anna Zalewska przygotowała dla rodziców.

Zgodnie z decyzją rządu nasze gimnazjum od roku 2017 będzie wygaszane. 
Uczniowie obecnych klas pierwszych i drugich będą kontynuowali naukę w naszym gimnazjum, w budynku przy ul. Szolc-Rogozińskiego.

Od roku szkolnego 2017/2018  planowane jest przekształcenie naszego gimnazjum w liceum dwujęzyczne z językiem angielskim i językiem hiszpańskim.
W naszej szkole nie będzie rekrutacji do klasy 7 szkoły podstawowej. 
 


Szczegóły przedstawię Państwu po podjęciu stosownych uchwał przez m. st. Warszawę i zaopiniowaniu przez Kuratorium Oświaty.Ewa Podpora, dyrektor gimnazjum  

 

List pani Minister do rodziców.


  1. UCHWAŁA NR XLI/1058/2017 RADY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 9 lutego 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci publicznych szkół podstawowych  i gimnazjów mających siedzibę na obszarze m.st. Warszawy do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe.
  2. Warunki przekształcania gimnazjów w licea trzyletnie licea ogólnokształcące lub czteroletnie technika prowadzone przez m.st. Warszawa - załącznik nr 5 do uchwały nr XLI/1058/2017 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 9 lutego 2017 r.
  3. Plan sieci publicznych gimnazjów i klas dotychczasowych publicznych gimnazjów prowadzonych w szkołach podstawowych,  liceach ogólnokształcących i technikach oraz granice obwodów tych gimnazjów i klas gimnazjów na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.


 

 

 

 

 

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny zgadzasz się na ich stosowanie.  [więcej]