Konkursy - rok szkolny 2016/2017

ZAPOWIEDZI

Edukacja z Panem T.I.K-iem

e-Umiejętności przepustką do…

Zapraszam do VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Edukacji z Panem T.I.K-iem poświęconego Internetowi i pracy w sieci, organizowanego wspólnie przez Polskie Towarzystwo Informatyczne i Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego w Warszawie.

Celem konkursu jest propagowanie umiejętności komputerowych, zachęcenie do ich poszerzania zainteresowań informatycznych i zwrócenie uwagi na powszechną komputeryzację w naszym życiu, pokazanie, że umiejętności komputerowych stają się mocnym atutem każdego człowieka a wręcz są niezbędne w XXI wieku.

Zadaniem uczniów jest rozwinięcie, w formie krótkiego filmu, myśli: „e-Umiejętności przepustką do …”

Prace konkursowe można oddawać do dnia 12.04.2016 r. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o kontakt z nauczycielami informatyki.

Jakie znasz zawody?

Celem konkursu jest zaprezentowanie w formie 60 - cio sekundowego filmiku pozytywnych aspektów wybranego zawodu rzemieślniczego.
Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.
Termin przynoszenia prac: 21 marzec 2017 r. - sala 203.

więcej informacji o konkursie, w tym lista zawodów...>>

Agnieszka Domagała

Konkurs na logo projektu Co z tą energią?

Programy merytoryczne kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017

Regulamin Ligi Chemicznej - zadania - semestr pierwszy.

Matematyczna Liga Zadaniowa - Regulamin >>

Regulamin Szkolnej Ligi Fizycznej.

Zadania SLF – semestr I.

Regulamin Szkolnej Ligi Geograficznej

Zadania Szkolnej Ligi Geograficznej - zestaw 1.

WYNIKI KONKURSÓW:

Konkurs dla uczniów klas drugich i trzecich

Laureatami konkursu na kompozycję graficzną z hasłem związanym z bezpieczeństwem w Internecie zostali:

I miejsce: Aleksandra Ekiert i Pola Górczyńska - klasa 3a,
II miejsce - ex aequo: Zuzanna Szewczyk i Paweł Rzęsista - 3f
III miejsce - Maksymilian Wiśniewski - 2g

Serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie w propagowanie idei bezpieczeństwa w sieci.

Sukcesy naszych uczniów

Uczennica klasy 3 b - Wiktoria Malinowska - została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

Uczeń klasy 3b - Jakub Ozon

został finalistą konkursu kuratoryjnego z historii.

Agnieszka Troper i Jakub Chustecki z klasy 3a

zostali laureatami konkursu kuratoryjnego

z wiedzy o społeczeństwie.
Gratulujemy!

Nasi uczniowie wzięli udział w XXI edycji konkursu Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Prace wyeksponowane są na korytarzu obok sekretariatu szkoły.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i dziękujemy za zaangażowanie.