Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Chór Gimnazjum 93

ROK SZKOLNY 2016/2017


Występ chóru podczas Dnia Otwartego Liceum

Chór pod kierunkiem siostry Iwony Siewkowskiej przygotował występ, który można było obejrzeć podczas Dnia Otwartego - 25 marca 2017.


30 stycznia odbył w się naszej szkole koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Chór szkolny pod kierunkiem siostry Iwony Siewkowskiej przygotował wyjątkowe wydarzenie artystyczne wzruszając i bawiąc zaproszonych gości.

 


 

Mazowiecki IX Przegląd Artystycznych

Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej

„Taką nas ścieżką poprowadź” 2016

 

Z wielką radością dowiedzieliśmy się, że Chór Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej zajął III miejsce w konkursie wokalnym na wykonanie piosenek Agnieszki Osieckiej w kategorii gimnazja i otrzymał Brązową Agnieszkę. To kolejna nagroda dla naszych utalentowanych uczniów.  

 

Wiktoria Grabowska 2 b

 

Występ naszych reprezentantów można obejrzeć w internecie:

https://www.youtube.com/watch?v=4J4EvczZ4Yk

więcej informacji>>


 


ROK SZKOLNY 2015/2016

 


ROK SZKOLNY 2014/2015 

 


ROK SZKOLNY 2013/2014  

 

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny zgadzasz się na ich stosowanie.  [więcej]