Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Chór Gimnazjum 93

ROK SZKOLNY 2016/2017


Pod koniec kwietnia szkolny chór wziął udział w przesłuchaniach do Tulipanady. Zostaliśmy laureatami konkursu!. Więcej informacji na stronie konkursu>>

 


W naszej szkole odbyła się wizyta nauczycieli z sześciu krajów Europy (Cypr, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Włochy i UK), którzy razem z nauczycielami z Gimnazjum nr 93 realizują projekt pt:,,The place where we live" w ramach programu Erasmus Plus. Nasi goście wysłuchali brawurowego koncertu chóru, który pod kierunkiem Iwony Siewkowskiej zaprezentował piosenki we wszystkich językach projektu.

 

 

 W kwietniu odwiedziła nas delegacja nauczycieli - specjalistów ze szkoły w Helsinkach w Finlandii. Ich szkoła to gimnazjum i liceum Pohjois-Haagan yhteiskoulu (www.phyk.fi) specjalizujące się w sporcie i matematyce. 

Wśród nauczycieli byli wicedyrektor, doradcy zawodowi, pielęgniarka, asystenci pedagogiczni, nauczyciele wspierający, pedagodzy i psycholog szkolny.

Finowie z zainteresowaniem wysłuchali występów szkolnego chóru pod batutą siostry Iwony Siewkowskiej.
Występ chóru podczas Dnia Otwartego Liceum

Chór pod kierunkiem siostry Iwony Siewkowskiej przygotował występ, który można było obejrzeć podczas Dnia Otwartego - 25 marca 2017.

 


 

30 stycznia odbył w się naszej szkole koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Chór szkolny pod kierunkiem siostry Iwony Siewkowskiej przygotował wyjątkowe wydarzenie artystyczne wzruszając i bawiąc zaproszonych gości.

 


 

Mazowiecki IX Przegląd Artystycznych

Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej

„Taką nas ścieżką poprowadź” 2016

 

Z wielką radością dowiedzieliśmy się, że Chór Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej zajął III miejsce w konkursie wokalnym na wykonanie piosenek Agnieszki Osieckiej w kategorii gimnazja i otrzymał Brązową Agnieszkę. To kolejna nagroda dla naszych utalentowanych uczniów.  

 

Wiktoria Grabowska 2 b

 

Występ naszych reprezentantów można obejrzeć w internecie:

https://www.youtube.com/watch?v=4J4EvczZ4Yk

więcej informacji>>


 


ROK SZKOLNY 2015/2016

 


ROK SZKOLNY 2014/2015 

 


ROK SZKOLNY 2013/2014  

 

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny zgadzasz się na ich stosowanie.  [więcej]