Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Projekt edukacyjny klas drugich


Informacja dotycząca realizacji projektów>>

 Regulamin organizacji gimnazjalnego projektu edukacyjnego>>

 Tematy projektów>> 

Opis wybranych projektów>>

Jak co roku uczniowie klas II realizują projekt pt. ,,ŚNIADANIE MISTRZÓW – przygotowanie zbilansowanego drugiego śniadania dla uczniów klas III w przerwie między egzaminami". Projekt rozpoczyna się w styczniu i trwa ok 4 miesięcy. W tym czasie uczniowie przygotowują prezentację na temat zasad organizacji zbiorowego żywienia oraz tworzą menu śniadanie wraz z kosztorysem i bilansem kalorycznym, dokonują szacunków i obliczeń, przeprowadzają a następnie dokonują analizy preferencji żywieniowych wśród uczniów klas III. Ostatnim etapem jest część praktyczna, czyli przygotowanie śniadania we współpracy z rodzicami uczniów zdających egzamin. Dziś zespół z klasy 2c prezentował swoje umiejętności organizacyjno-kulinarne. Dziewczyny wywiązały się z zadania na medal. Jutro cześć druga i do kuchni wkraczają chłopaki z 2i, a piątek należy do łączonej ekipy 2b, 2g i 2c. 


 

Uczniowie klas II realizują w tym roku szkolnym projekt pt. ,,Historia gier komputerowych". W ramach projektu została wykonana strona internetowa, prezentacja multimedialna oraz plakaty stanowiące teraz wyposażenie pracowni komputerowej.

Uczniowie realizujący projekt przeprowadzili lekcje wychowawcze na temat plusów i minusów gier komputerowych. W czasie zajęć zaprezentowali wypracowane wspólnie materiały i podzielili się swoją wiedzą budząc powszechny podziw i duże zainteresowanie. 

 

 

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny zgadzasz się na ich stosowanie.  [więcej]